ÖVRIGT / Mattor / Tekke 4972011
nr 497 2011
Tekke
Semi-antik, 242x326, jämnt ställvis ngt hårdare slitage, liten lagning nyare franser, even partly heavier wear, minor repair, new fringes
Utrop:
7.000 kr
Såld:
8.000 kr
måndag 26 november 2007
26/11 12:19:20
26 nov
TEMA Mattor 6 (Orientaliska & Ryan är tillbaka)
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Mattor 6 (Orientaliska & Ryan är tillbaka)