GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 4765251
nr 476 5251
Tallrikar
7 st, Kina, Blåvita, 1700-tal [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 juli 2007
kl 17:48:45
16/7 14:53:25
Tallrikar
nr 476 5251
Tallrikar
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 16 juli 2007 |
| 16/7 14:53:25 | 1 | Vinnande bud |