MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9614051
*
nr 961 4051
Byrå
3-lådig, 1960-tal, längd: 76 cm, djup: 38 cm, höjd: 86 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:18:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 18:36:01
1
150 kr
6/5 20:58:33
2
150 kr
6/5 20:58:33
1
150 kr (Budbetjänt)
6/5 20:59:09
2
200 kr
11/5 11:02:55
3
Vinnande bud
11/5 17:46:25
4
350 kr
11/5 17:46:25
3
400 kr (Budbetjänt)
11/5 17:46:39
4
450 kr
11/5 17:46:39
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar
-
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:13
-
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:22
-
9178 Byrå
rokokostil, Stenskiva, intarsia. Bredd: 88 cm. Dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:48
-
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:24
-
4256 Byrå
Rokokostil. Bredd: 68 cm. Djup: 33 cm, höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:33
-
4208 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm. Djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:01
*
Byrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4051
Byrå
3-lådig, 1960-tal, längd: 76 cm, djup: 38 cm, höjd: 86 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 18:36:01 | 1 | 150 kr |
6/5 20:58:33 | 2 | 150 kr |
6/5 20:58:33 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
6/5 20:59:09 | 2 | 200 kr |
11/5 11:02:55 | 3 | Vinnande bud |
11/5 17:46:25 | 4 | 350 kr |
11/5 17:46:25 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
11/5 17:46:39 | 4 | 450 kr |
11/5 17:46:39 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar
-
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:13 -
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:22 -
9178 Byrå
rokokostil, Stenskiva, intarsia. Bredd: 88 cm. Dju..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:48
-
4082 Byrå
rokokostil, stenskiva, Intarsia. Bredd: 97 cm, dju..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:24 -
4256 Byrå
Rokokostil. Bredd: 68 cm. Djup: 33 cm, höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:33 -
4208 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm. Djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:01