MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 9816448
nr 981 6448
CARPET
Nöthår, 1950s, 185 x 84, wear.
Nöthår, 50-tal, 185 x 84
Condition: slitage
SEK 400
Monday September 21 2015
at 18:27:46
150 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Robot)