BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 9939471

nr 993 9471

Ljusstake

cloissonné, höjd: 15 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 november 2015
kl 19:36:19

9/11 15:58:52 1      Vinnande bud