FURNITURE / Tables / Tea table 7063488

nr 706 3488

TEA TABLE

underdel: 19th century, skiva: 18th century, damages.

underdel: 1800-tal, skiva: 1700-tal

Condition: skador

1000

SEK 300

Monday August 1 2011
at 18:50:08

25/7 15:28:06 1      Vinnande bud