/ / Litografi
nr 217 5210
Pierre Bonnard
(1867-1947), Frankrike
Litografi, Pierre Bonnard, osignerad, 25x16
Pierre Bonnard, en fransk målare och grafiker född 1867, död 1947.
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 februari 2003
19/2 14:07:15
100 kr
20/2 18:53:19
Pierre Bonnard
Läs mer om Pierre Bonnard