FURNITURE / Tables / Moon table 17454086

nr 1745 4086

MOON TABLE

diameter: 128 cm, height: 78 cm + 2 st iläggsskivor, wear, damages.

diameter: 128 cm, höjd: 78 cm + 2 st iläggsskivor

Condition: slitage, skador

SEK 700

Monday December 1 2025
at 20:13:04