SILVER & METAL / Silver / Soup ladles 11154687

nr 1115 4687

SOUP LADLES

+ tespindel, silver, wear, damages.

+ tespindel, silver

Condition: slitage, skador

SEK 500

Monday June 19 2017
at 20:58:11

Silver