GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 4355007
nr 435 5007
VASE
Lenght: ()
'D 170/2' Ewald Dahlskog för BoFajans, Gävle 1930-tal, lergods, vitbeige glasyr med krackelyr, signerat under: 'Topas'
300
SEK 400
Monday October 30 2006
at 16:00:00
29/10 13:23:41