GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 16123073

nr 1612 3073

VASE

Persia, glaserat lergods. Height: 24 cm, dekor med fiskar, wear, crazings.

Persien, glaserat lergods. Höjd: 24 cm, dekor med fiskar

Condition: slitage, krackeleringar

600

SEK 500

Monday April 15 2024
at 19:42:33