FURNITURE / Tables / Lady's working table 17144488

nr 1714 4488

LADY'S WORKING TABLE

Teak, 1960s. Width: 60 cm. Width: 40 cm, height: 50 cm, med innehåll, wear.

Teak, 1960-tal. Bredd: 60 cm. Djup: 40 cm, höjd: 50 cm, med innehåll

Condition: slitage

800

SEK 600

Monday July 28 2025
at 20:19:38

25/7 08:24:43 1      500 kr
28/7 20:14:38 2      Vinnande bud