MÖBLER / Möbler, övrigt / Lavoar 6142523

nr 614 2523

Lavoar

längd: 50, djup: 45, höjd: 81

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 december 2009
kl 17:27:32

6/12 21:23:32 1      Vinnande bud