GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 10289108

nr 1028 9108

Tallrikar

Kina, diverse, 9 del

Kondition: spricka, lagning, nagg

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 28 mars 2016
kl 18:31:31