GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 10884613

nr 1088 4613

Vas

Jugend, Rörstrand, höjd: 29 cm

Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor

Utrop:

400 kr

Såld:

350 kr

måndag 6 februari 2017
kl 20:57:56

Jugend
Rörstrand