MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 11312487
nr 1131 2487
CARPET
Kelim, 115x340, wear, damages.
Kelim, 115x340
Condition: slitage, skador
600
SEK 1000
Monday September 25 2017
at 19:14:53
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr