SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bägare 6376091
nr 637 6091
Bägare
silver, tre kulfötter, 1755, höjd: 6 cm, diameter: 5 cm, förgylld på insidan, Moskva, Ryssland
Kondition: bucklor
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 26 april 2010
kl 17:14:48
3.000 kr
3.500 kr