GLASS & CERAMICS / Ceramics / Jardiniere 7721122
nr 772 1122
JARDINIERE
1920s, height: 22, krackeleringar.
1920-tal, höjd: 22
Condition: krackeleringar
400
SEK 200
Monday August 20 2012
at 18:20:50
17/8 18:18:07
150 kr
20/8 15:24:41