MÖBLER / Bord / Pelarbord 17423317

nr 1742 3317

Pelarbord

sent 1800-tal, mahogny. Diameter: 46 cm, höjd: 78 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 24 november 2025
kl 19:03:55

24/11 13:41:06 1      Vinnande bud