BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Vägglampetter 6478020

nr 647 8020

Vägglampetter

1 par, Gips, höjd: 43

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 5 juli 2010
kl 18:57:36

3/7 22:10:48 1      400 kr
5/7 18:51:04 2      Vinnande bud