GLASS & CERAMICS / Ceramics / Teapot 9344313
nr 934 4313
TEAPOT
med groda, höjd ca 8 cm, nagg, wear.
med groda, höjd ca 8 cm
Condition: nagg, slitage
300
SEK 350
Monday January 12 2015
at 20:14:14
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)
Jan 12
e-auktion
Read more about e-auktion
TEAPOT
Condition: nagg, slitage
Read more about e-auktion
nr 934 4313
TEAPOT
med groda, höjd ca 8 cm
Condition: nagg, slitage
| Estimate: | 300 |
| Sold: | SEK 350 |
Monday January 12 2015 |
Jan 12
e-auktion