MISCELLANEOUS / Rugs / Röllakan 15339205
nr 1533 9205
Röllakan
Signerad AL. 129x202, wear, damages, stains.
Signerad AL. 129x202 cm
Condition: slitage, skador, fläckar
800
SEK 300
Monday April 10 2023
at 18:05:55
10/4 17:20:52
10/4 17:42:46