GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 8369403

nr 836 9403

Tallrikar

6+ 4 delar, 1800-tal

Kondition: några med skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 15 juli 2013
kl 19:47:46