FURNITURE / Tables / Pedestal table 17004302
nr 1700 4302
PEDESTAL TABLE
Johansson Design. Diameter: 50 cm, height: 71 cm, wear.
Johansson Design. Diameter: 50 cm, höjd: 71 cm
Condition: slitage
SEK 500
Monday May 12 2025
at 18:24:33
100 kr
150 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)
350 kr
350 kr
350 kr (Robot)
500 kr