KONST / Ramar / Ram 9445164
*
nr 944 5164
Ram
ramens innermått: 52x40
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 februari 2015
kl 19:27:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/2 08:29:40
1
250 kr
20/2 11:34:31
1
Vinnande bud
22/2 15:49:47
2
150 kr
22/2 15:49:47
1
200 kr (Budbetjänt)
23/2 16:02:45
3
350 kr
23/2 16:02:45
1
400 kr (Budbetjänt)
23/2 16:03:02
3
450 kr
23/2 16:03:02
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:08
-
6536 Blyerts
Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:57
-
6613 Bojaner
2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:19
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:33
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:29
-
6663 Färglitografi
Peter Freudenthal (f. 1938), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:33
*
Ram
Läs om budbetjänten
nr 944 5164
Ram
ramens innermått: 52x40
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 23 februari 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 20/2 08:29:40 | 1 | 250 kr |
| 20/2 11:34:31 | 1 | Vinnande bud |
| 22/2 15:49:47 | 2 | 150 kr |
| 22/2 15:49:47 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 23/2 16:02:45 | 3 | 350 kr |
| 23/2 16:02:45 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 23/2 16:03:02 | 3 | 450 kr |
| 23/2 16:03:02 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:08 -
6536 Blyerts
Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:57 -
6613 Bojaner
2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:19
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:33 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:29 -
6663 Färglitografi
Peter Freudenthal (f. 1938), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:33



