MÖBLER / Bord / Soffbord 9489622

nr 948 9622

Soffbord

50/60-tal, längd: 150 cm, djup: 55 cm, höjd: 54 cm, Mahogny

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 16 mars 2015
kl 19:39:27