FURNITURE / Tables / Coffee table 9445109
nr 944 5109
COFFEE TABLE
1890s, length, 100, height: 69, wear, damages.
1890-tal, längd, 100, höjd: 69
Condition: slitage, skador
SEK 250
Monday February 23 2015
at 19:31:24
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)