MÖBLER / Bord / Soffbord 9467044

nr 946 7044

Soffbord

Rustikt, längd: 135 cm, djup: 75 cm, höjd: 50 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 2 mars 2015
kl 19:56:08