FURNITURE / Tables / Coffee table 8181310

nr 818 1310

COFFEE TABLE

mahogany, 19th century, length, 113, width: 71, height: 70, wear.

mahogny, 1800-tal, längd, 113, djup: 71, höjd: 70

Condition: slitage

600

SEK 700

Monday April 1 2013
at 19:05:16