MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7383177

nr 738 3177

Byrå

sent 1800-tal, valnöt, längd: 87, djup: 47, höjd: 117

Kondition: normalt bruksslitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 30 januari 2012
kl 18:55:02