MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5911129
nr 591 1129
Byrå
Gustaviansk stil, 1800-tal, längd. 78, djup: 39, höjd: 79
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 juli 2009
kl 17:59:25
26/7 21:30:55
Den Gustavianska stilen
Byrå
Kondition: slitage
nr 591 1129
Byrå
Kondition: slitage
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 27 juli 2009 |
| 26/7 21:30:55 | 1 | Vinnande bud |
Den Gustavianska stilen