LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candelabras 9546348

nr 954 6348

CANDELABRAS

one pair, Zink, late 19th century, height: 40 cm, wear.

1 par, Zink, sent 1800-tal, höjd: 40 cm

Condition: slitage

2000

SEK 1500

Monday April 13 2015
at 20:04:19

13/4 13:06:59 1      Vinnande bud