ÖVRIGT / Smycken / Berlock 10827315
nr 1082 7315
Berlock
+ hänge, Emalj
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 januari 2017
kl 18:39:35
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Berlock
Kondition: slitage, skador
nr 1082 7315
Berlock
+ hänge, Emalj
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 9 januari 2017 |