Föremål som liknar
8319 Hörnvitrinskåp
mahogny. Höjd: 191 cm, nyckel
Såld: 400 kr
Såldes den 27 maj 2024
8249 Fällbord
1800-tal. Diameter: 86 cm, höjd: cm
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024
2027 Skålfat
Såld: 700 kr
Såldes den 27 maj 2024
2022 Sockerskrin
Såld: 5.400 kr
Såldes den 27 maj 2024
2035 Saltkar
Såld: 700 kr
Såldes den 27 maj 2024
8313 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 27 maj 2024
9340 Matta
Orientalisk, Shiraz, 164x245 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
9138 Mockaskedar
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
7420 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024