3274 Blandteknik
Såld: 150 kr
Såldes den 26 februari 2024 -
8091 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 27 november 2017 -
9021 Oljemålning
Såld: 15.000 kr
Såldes den 14 december 2015
9150 Akvarell
Signerad MK. 1939, Stilleben, 42x32
Såld: 100 kr
Såldes den 19 november 2012 -
3007 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 2 juli 2012 -
4545 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 13 februari 2012