8418 Parti etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 10 februari 2014 -
4490 Konstmapp
Såld: 150 kr
Såldes den 29 oktober 2012 -
4492 Grafiska blad
Såld: 350 kr
Såldes den 29 oktober 2012
4468 Konstmapp
Såld: 200 kr
Såldes den 29 oktober 2012 -
5418 Grafik i mapp
Såld: 100 kr
Såldes den 13 februari 2012 -
8240 Etsningar
2 st + bok, Rune Grönjord, Motiv från Gotska sandön
Såld: 700 kr
Såldes den 25 oktober 2010
4512 Litografi
Rune Grönjord Träd 9/25 54x47
Såld: 200 kr
Såldes den 13 oktober 2008 -
3006 Färglitografi
Rune Grönjord, 'Nationalträd'
Såld: 100 kr
Såldes den 27 november 2006