7018 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 1 augusti 2022 -
9031 Oljemålning
Såld: 4.400 kr
Såldes den 19 november 2018 -
8204 Blandteknik
Såld: 500 kr
Såldes den 4 december 2017
5105 Oljemålning
Leif Knudsen, 'Atlas', signerad. -65, 100x132
Såld: 1.200 kr
Såldes den 3 februari 2014 -
1296 Blandteknik
Leif Knudsen, 1957, Komposition, 33x56
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2013 -
7048 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 13 augusti 2012
3430 Färglitografi
Leif Knudsen, 220/300, 40x58
Såld: 100 kr
Såldes den 31 oktober 2005