![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 9613206
*
nr 961 3206
Serveringsvagn
med låda och klaff, teak, Tibro, 1950-tal, längd: 86 cm, djup: 51 cm, höjd: 71 cm
Kondition: handtaget limmat/lagat
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:45:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 00:54:04
1
800 kr
7/5 17:29:58
2
900 kr
10/5 09:04:53
3
1.400 kr
11/5 19:43:01
4
1.500 kr
11/5 20:38:27
3
2.000 kr
11/5 20:39:15
4
1.800 kr
11/5 20:39:15
3
1.900 kr (Budbetjänt)
11/5 20:39:56
4
2.000 kr
11/5 20:39:56
3
2.000 kr (Budbetjänt)
11/5 20:40:30
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn låda och klaff serveringsvagn teak teakmöbler tevagn tibro trä
-
6055 Serveringsvagn
mässing, toppskiva i glas med gallerkant, hållare ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:58
-
6210 Serveringsvagn
mässing, två skivor med träimitation, trissor, hål..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:56
-
6142 Serveringsvagn
teak. Längd: 64 cm, djup: 48 cm, höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:30
*
Serveringsvagn
Kondition: handtaget limmat/lagat
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 3206
Serveringsvagn
med låda och klaff, teak, Tibro, 1950-tal, längd: 86 cm, djup: 51 cm, höjd: 71 cm
Kondition: handtaget limmat/lagat
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 00:54:04 | 1 | 800 kr |
7/5 17:29:58 | 2 | 900 kr |
10/5 09:04:53 | 3 | 1.400 kr |
11/5 19:43:01 | 4 | 1.500 kr |
11/5 20:38:27 | 3 | 2.000 kr |
11/5 20:39:15 | 4 | 1.800 kr |
11/5 20:39:15 | 3 | 1.900 kr (Budbetjänt) |
11/5 20:39:56 | 4 | 2.000 kr |
11/5 20:39:56 | 3 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
11/5 20:40:30 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{E50141FC-7F52-4FEA-9C5D-4633C3A56C1C}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn låda och klaff serveringsvagn teak teakmöbler tevagn tibro trä
-
6055 Serveringsvagn
mässing, toppskiva i glas med gallerkant, hållare ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:58 -
6210 Serveringsvagn
mässing, två skivor med träimitation, trissor, hål..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:56 -
6142 Serveringsvagn
teak. Längd: 64 cm, djup: 48 cm, höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:30