GLASS & CERAMICS / Ceramics / Spice jars 8225612
nr 822 5612
SPICE JARS
6 parts, djurmotiv, 1920-/30-tal, height: 15-23 cm, nagg.
6 st, djurmotiv, 1920-/30-tal, höjd: 15-23 cm
Condition: nagg
1000
SEK 700
Monday April 29 2013
at 19:49:05
29/4 19:31:49