MÖBLER / Bord / Soffbord 11154778
nr 1115 4778
Soffbord
1950-tal, längd: 124 cm, djup: 56 cm, höjd: 53 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 juni 2017
kl 18:27:35
100 kr
150 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr