![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 9614063
*
nr 961 4063
Hallbyrå
60-tal, Teak, längd: 82 cm, djup: 32 cm, höjd: 57 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:54:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 20:46:36
1
150 kr
6/5 21:17:58
2
150 kr
6/5 21:17:58
1
150 kr (Budbetjänt)
9/5 22:30:58
3
400 kr
10/5 22:19:29
4
300 kr
10/5 22:19:29
3
350 kr (Budbetjänt)
10/5 22:20:05
4
400 kr
10/5 22:20:05
3
400 kr (Budbetjänt)
10/5 22:21:13
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä
-
6112 Byrå
Ek, Sigurd Göransson, Fröseke. Bredd: 57 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:39
-
6224 Byrå
Louis XV-stil, gallerkant, intarsia, mässingsdekor..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:32
-
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:33
-
6222 Byrå
Senbarock, kompletterad, senare benställning. Bred..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
5200 Byrå
Teak, 1960-tal. Bredd: 82 cm, djup: 41 cm, höjd: 8..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:46
-
5202 Byrå/underskåp
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:47
*
Hallbyrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4063
Hallbyrå
60-tal, Teak, längd: 82 cm, djup: 32 cm, höjd: 57 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 20:46:36 | 1 | 150 kr |
6/5 21:17:58 | 2 | 150 kr |
6/5 21:17:58 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
9/5 22:30:58 | 3 | 400 kr |
10/5 22:19:29 | 4 | 300 kr |
10/5 22:19:29 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
10/5 22:20:05 | 4 | 400 kr |
10/5 22:20:05 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
10/5 22:21:13 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{E50141FC-7F52-4FEA-9C5D-4633C3A56C1C}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar hallbyrå hallmöbel hallmöbler teak teakmöbler trä
-
6112 Byrå
Ek, Sigurd Göransson, Fröseke. Bredd: 57 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:39 -
6224 Byrå
Louis XV-stil, gallerkant, intarsia, mässingsdekor..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:32 -
5109 Byrå
Louis XVI-stil, intarsia, stenskiva. Bredd: 125 cm..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:33
-
6222 Byrå
Senbarock, kompletterad, senare benställning. Bred..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59 -
5200 Byrå
Teak, 1960-tal. Bredd: 82 cm, djup: 41 cm, höjd: 8..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:46 -
5202 Byrå/underskåp
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:47