BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 10381047
*
nr 1038 1047
Takarmatur
Plats/metall, höjd: 35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:12:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 06:55:49
1
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall plats takarmatur taklampa taklampor
-
7010 Takarmatur
1950-tal, höj- och sänkbar. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:47
-
6624 Takarmatur
Glas. Höjd: 23 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:10
-
7011 Takarmatur
IKEA, PS2014, design: David Wahl. Diameter: 50 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:57
-
6405 Takarmatur
med plafond och prismor, mässing förställande blad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:27
-
7037 Takarmatur
Mooi, Random Light medium. Diameter: 80 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:24
-
7013 Takarmatur
Saturnusmodell, glas. Diameter: 25. Höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:28
*
Takarmatur
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1047
Takarmatur
Plats/metall, höjd: 35 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/5 06:55:49 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor metall plats takarmatur taklampa taklampor
-
7010 Takarmatur
1950-tal, höj- och sänkbar. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:47 -
6624 Takarmatur
Glas. Höjd: 23 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:10 -
7011 Takarmatur
IKEA, PS2014, design: David Wahl. Diameter: 50 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:57
-
6405 Takarmatur
med plafond och prismor, mässing förställande blad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:27 -
7037 Takarmatur
Mooi, Random Light medium. Diameter: 80 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:24 -
7013 Takarmatur
Saturnusmodell, glas. Diameter: 25. Höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:28



