ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Katana 15671003

nr 1567 1003

Katana

Inköpt under "Vanadis världsomsegling" 1883-1885. Av Meteorolog Gottfrid Fineman, Längd: 101 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

5.000 kr

Såld:

7.200 kr

måndag 25 september 2023
kl 18:55:39

  • Klassiska
  • 25 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska