GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Saltkar 15243242
nr 1524 3242
Saltkar
Rörstrand, Tomte. Höjd: 14 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:41:26
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Rörstrand