SILVER & METAL / Silver / Baskets 10823098

nr 1082 3098

BASKETS

Ett pairs, slipat glas med silver hänklar, Ryssland, 1900-talets första hälft, delvis förgylld, diameter: 11, 2,

Ett par, slipat glas med silver hänklar, Ryssland, 1900-talets första hälft, delvis förgylld, diameter: 11, 2

Withdrawn

Monday January 9 2017
at 20:01:17