/ / Litografi
nr 217 5210
Pierre Bonnard
(1867-1947), Frankrike
Lenght: ()
Litografi, Pierre Bonnard, osignerad, 25x16
Pierre Bonnard, French painter, born 1867, dead 1947.
100
SEK 150
Monday February 24 2003
at 16:00:00
19/2 14:07:15
100 kr
20/2 18:53:19