FURNITURE / Tables / Writing desk 8649524
nr 864 9524
WRITING DESK
english style, length: 138, width: 69, height: 78, wear, damages, ren obj. .
engelsk stil, längd: 138, djup: 69, höjd: 78
Condition: slitage, skador, ren obj.
1500
SEK 300
Monday December 9 2013
at 18:17:52
6/12 15:59:08