KONST / Ramar / Tavelram 8268120
nr 826 8120
Tavelram
Förgylld, 1800-tal, 34x52
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 maj 2013
kl 20:52:32
300 kr
350 kr
600 kr
450 kr
600 kr
700 kr
6