MISCELLANEOUS / Rugs / Oriental rug 6878616
nr 687 8616
ORIENTAL RUG
Tekke Bochara, 1900-talets, början, 88x117, wear, damages, colourbleed.
orientalisk, Tekke Bochara, 1900-talets, början, 88x117
Condition: slitage, skador, färgblödning
600
SEK 650
Monday Mars 21 2011
at 19:17:16
500 kr
350 kr
500 kr
600 kr
600 kr