MÖBLER / Bord / Salongsbord 8225240
nr 822 5240
Salongsbord
Björk, 1930-tal, diameter: 80, höjd: 72
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 april 2013
kl 18:27:02
150 kr
250 kr